Novotel Breda
Kamers
1 Kamer, 1 Volw., 0 Kinderen
Kamers
-
1
+
Volw.
/Kamer
-
1
+
Kinderen
/Kamer
-
0
+
Volw.
Kinderen

Gratis WiFi Air Conditioning
Hier met beste prijsgarantie boeken

Novotel Hotel Breda

Doctor Batenburglaan 74
4837 BR Breda
Nederland
T: +31 76 565 922-0
reservations@novotelbreda.nl

Alle Kamers

Kies de juiste kamer

Locatie

Alles over de locatie, omgeving & routeplaner

Voucher Winkel

Geef het geschenk van vreugde met hotelvouchers

Beoordelingen

Wat gasten over het hotel zeggen

Vergaderen in Breda

Vergaderingen, conferenties & evenementen in Breda

Conferentie aanbieding - Hele dagaanbieding

✔ Vergaderruimte aangepast aan het aantal personen

✔ Scherm, beamer, flip-over

✔ Mineraalwater in de vergaderruimte

✔ Onbeperkt koffie & thee

✔ Lunchbuffet met warme en koude componenten

✔ Koffie, thee, water, sappen tijdens de lunch

vanaf € 54 p.p./dag, vanaf 10 personen

Eigenschappen

  • 7 vergaderzalen tot 120 personen
  • Airconditioning
  • Gratis wifi
  • Daglicht
  • Videoconferencing
  • Razendsnel internet
  • Audio- & videoapparatuur*
  • Business Center

Zaalcapaciteiten

ZaalnaamOppervlak in m²TheaterSchoolstijlBanquetU-VormBoardroomCocktail
@HOME258
Justinus503518+13516+12035
Spinola258
Velasquez 1575030+16018+12450
Velasquez 22788
Velasquez 32788
Velasquez 4 2788
Velasquez 1+2848040+16026+12980
Velasquez 2+3545024+13018+12035
Velasquez 3+4545024+13018+12035
Velasquez 1+2+311110054+18026+144100
Velasquez 2+3+4848040+16024+12980
Velasquez 1+2+3+413816064+110030+148120

Vergadering Aanvraag

Vraag nu uw vrijblijvende offerte aan

U plant een bijeenkomst en wilt daarvoor graag een vrijblijvende offerte ontvangen?
Maak gebruik van ons nieuwe aanvraagformulier en ontvang in drie eenvoudige stappen uw offerte.
Profiteer nu van onze nieuwe mogelijkheid eenvoudig uw documenten, tekeningen en formulieren te uploaden, zodat u snel een aanbieding op maat ontvangt!

Heeft u nog vragen?

Wij informeren u graag persoonlijk over de details.

T: +31 76 202 9000
events@novotelbreda.nl

Foto’s van het conferentiehotel Novotel Breda

Overtuig uzelf van de stijlvolle en gezellige sfeer van onze vergaderruimtes in het Mercure Hotel Koblenz! Wij kijken ernaar uit om u te ondersteunen bij de realisatie van uw evenementenplannen.